Персональна консультація

Записатись на консультацію
Записатись на консультацію
Вподобані

Відгуки

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!

Дуже дякуємо за такі чудові слова, вони стимулюють нас вдосконалюватись, працювати над собою і розвитком компанії!

Залиште свій відгук / запитання

Кількість виставлених відгуків: 14

Мельничук Ольга
02.05.2023

Чудовий магазин. Дуже зручно робити замовлення. Вся косметика завжди якісно запакована.
Дякую Вам, за вашу працю! Мирного неба!

Відповіcти
Тетяна
02.05.2023

Доброго дня, отримала посилку, все чудово ) дуже дякую)

Відповіcти
Олена Вікторівна
02.05.2023

Чудовий магазин. Дуже зручно робити замовлення. Вся косметика завжди якісно запакована.
Дякую Вам, за вашу працю! Мирного неба!

Відповіcти
Володимир
10.02.2025

Дуже гарний і чудовий магазин, рекомендую всім ! Товар чудовий, якісний, ціни нормальні і доставка безкоштовна ! І обслуговування дуже приємне і якісне ! Обов’язково буду замовляти у Вас ще ! Дякую Вам, Вікторія Ігорівна !

Відповіcти
    Вікторія Верескля
    10.02.2025

    Дуже дякуємо за такий чудовий відгук!

    Відповіcти
    Вікторія Верескля
    14.07.2025

    Дякуємо!

    Відповіcти
marunko.alena
14.07.2025

Дякую за швидку доставку. Все дуже добре запаковано.

Відповіcти
    Вікторія Верескля
    14.07.2025

    Дуже дякуємо за відгук, нам приємно🤗

    Відповіcти
Марта
29.10.2025

Я дуже задоволена покупкою та обслуговуванням! Продавець Єримія,дуже коректно підійшла до моєї потреби,вдало підібрала мені догляд.Косметика якісна, сертифікована .Приємним бонусом були пробники 🎁
Дуже дякую за чудовий сервіс! Обов’язково замовлятиму ще і рекомендую всім 💄✨

Відповіcти
    Вікторія Верескля
    29.10.2025

    Дуже дякуємо за такий теплий відгук, нам дуже приємно!❤️

    Відповіcти
Аня
09.06.2026

Хочу подякувати дівчатам за професійну консультацію та допомогу у підборі догляду. Неодноразово зверталася як у магазині, так і телефоном — завжди отримувала ввічливе спілкування та детальні рекомендації. Дуже приємно, коли тобі не нав’язують зайвого, а дійсно допомагають підібрати те, що підходить саме тобі. Залишилися лише позитивні враження від сервісу та обслуговування.

Відповіcти
Олена
09.06.2026

Замовляючи перший раз косметику була приємно вражена швидкістю прийняття замовлення. Замовлення прийшло швидко і якісно запаковане.
Обслуговування приємне і якісне.
Дякую за чудовий сервіс❤️

Відповіcти
Анастасія
10.06.2026

Більше року замовляю креми на розпив переважно holy lan або renew. Продукція оригінальна і якісна. Завжди надсилають швидко і в гарному пакуванні. Ніколи не вгадаєш на скільки вистачить останніх крапель крему на два дні або на тиждень, але на “дермалкосметікс” завжди можу розраховувати:)Я Ваш покупець!)

Відповіcти

Введіть свою електронну адресу і підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі всіх акцій та новинок у нашому магазині